Wiadomości - strona główna

Masz pomysł na zmiany w Budżecie Obywatelskim?

Celem dyżurów urzędników Referatu Komunikacji Społecznej włocławskiego ratusza jest przyjmowanie uwag, opinii czy propozycji zmian w procedurze Budżetu Obywatelskiego.

To okazja do spotkania z mieszkańcami, którzy mają sposobność, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat budżetu patrycypacyjnego i regulaminu BO we Włocławku.

Dyżur odbędzie się 15 lutego w godz. 10.00-18.00 w Kawiarence Obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9.

Zachęcamy włocławian do dzielenia się przemyśleniami na temat funkcjonowania Budżetu Obywatelskiego we Włocławku. Chodzi zarówno o uwagi dotyczące poprzednich edycji, jak i sugestie czy oczekiwania wobec najbliższej edycji BO. To będzie cenna wskazówka przy opracowywaniu regulaminu Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok.

Przypominamy, że od 12 lutego przez dwa tygodnie włocławianie mogą przysyłać swoje opinie czy propozycje zmian na adres: budzet.obywatelski@um.wloclawek.pl Do dyspozycji mieszkańców jest również wydarzenie na Facebook’u: Budżet Obywatelski Włocławka, gdzie swoje uwagi można zostawić w komentarzu.

Dyżury konsultacyjne odbywają się w Kawiarence Obywatelskiej „Śródmieście Cafe”. Przed nami jeszcze 5 spotkań: 15 lutego (czwartek), 17 lutego (sobota), 19 lutego (poniedziałek), 22 lutego (czwartek) oraz 24 lutego (sobota).