Kultura - strona główna Włocławek - kultura

 Anita Lipnicka & The Hats w Browarze B.

 Anita Lipnicka & The Hats w Browarze B.

 

Anitę Lipnicką poznaliśmy jako wokalistkę zespołu Varius Manx. Jej głos zapisał się w historii polskiej muzyki rozrywkowej jako jeden z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia.

Kolejnym etapem kariery Anity Lipnickiej była współpraca z Johnem Porterem, z którym od 2002 roku połączyła swoje muzyczne drogi pomimo różnych doświadczeń. Ich pierwszy projekt “Nieprzyzwoite Piosenki”, okazał się sukcesem – uzyskał status platynowej płyty. 2009 rok to wielki powrót Anity Lipnickiej z solowym projektem, wystąpiła w nim w roli kompozytora oraz producenta.

Na koncertach obok artystki pojawi się jej stały skład – The Hats.

Przybywajcie, zabierajcie z sobą przyjaciół, znajomych, rodziny, psy, koty, rybki z akwarium! Nie no, dobra, żartuję z tymi zwierzętami. My gwarantujemy Wam gorące, jesienne wieczory, słodko-przydymione, vintage’owe klimaty z płyty „Miód i dym”, ale też trochę naszych inspiracji i starszych piosenek, które też lubimy dla Was grać… No i przygotujcie się na sporą dawkę uśmiechu  bo z takimi Kapelusznikami, jak moje chłopaki z The Hats, to inaczej się nie da  To jak? My stroimy instrumenty i pakujemy walizki, a Wy rezerwujecie sobie czas w piątek 21 grudnia i widzimy się w Centrum Kultury Browar B we Włocławku. Będziemy dla Was grać od 20:00
To jak? Do zobaczenia? 

Bilety na pierwszy we Włocławku koncert Anity Lipnickiej 21.12 o 20.00 po 70 zł w kasie Browaru B. oraz na www.bileterka.com.