Kultura - strona główna

W Teatrze – Dzień Kobiet i… Mężczyzn!

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przedstawienie z okazji Dnia Kobiet i… Dnia Mężczyzn! Przedstawienie tylko dla dorosłych! A nawet jeszcze bardziej!

Niesamowita Anna Korcz uczy seksu w najnowszej sztuce o bardzo dzikich żądzach. Lekcje pobierają: Elżbieta Zającówna, Karol Strasburger, Mariusz Pogonowski/Robert Rozmus i Stefan Friedmann…

Zobaczycie Państwo coś, co wstrząśnie Waszym wyobrażeniem o życiu intymnym znudzonego angielskiego małżeństwa.

Oni pokażą Wam jak urozmaicić igraszki w sypialni z pomocą włamywacza, dozorcy i zdesperowanej, porzuconej przez męża siostry.

Państwo Griffin to zamożne małżeństwo w zaawansowanym średnim wieku, mieszkające w bogatej dzielnicy Londynu. On jest prezesem dużej firmy, ona ładna, nieco znudzona, ale raczej dama. Dorobili się synka na Oxfordzie i wiejskiego domku pod Londynem. Są ustabilizowani i coraz bardziej znudzeni. Wszystko im się układa poza jedną rzeczą. Przestał wychodzić im seks, a wiedzą, że:

„…regularne uprawianie seksu podnosi sprawność organizmu, zwiększa jego wydolność i dotlenia każdą komórkę. Pobudza krążenie. (…) Podniecenie wytwarza w mózgu związki chemiczne – endorfiny, a nadnercza uwalniają hormon – kortyzol działający rozluźniająco i usuwający ból głowy…”.

Odważnie, jak nigdy, o seksie i kłopotach małżeństw z długim stażem!

Będzie nie tylko śmiesznie, będzie zaskakująco, przewrotnie i bardzo śmiesznie!

DZIKIE ŻĄDZE

10 marca 2018 r. godz. 18.00

Reżyseria i opracowanie muzyczne: Stefan Friedmann

Autor: John Tobias, Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak Scenografia: Wojtek Stefaniak,

Grają: Anna Korcz, Elżbieta Zającówna, Stefan Friedmann, Karol Strasburger,

Robert Rozmus/Mariusz Pogonowski,

Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 17.00, tel. 54 231 47 66