KONKURS

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Włocławka w ramach Dni Miasta! 

Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata już 23 i 24 czerwca we Włocławku. 

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami w ramach Dni Miasta. Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. 

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz trzeci zawita do Włocławka. 

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu. 

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności III edycji Festiwalu Smaków Food Trucków we Włocławku.

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami. 

Data: 23-24 czerwca 2018
Godziny: sobota 12-21:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: parking przy Urzędzie Miasta/ k. Zielonego Rynku 
Wstęp bezpłatny. 

Więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami:

www.facebook.com/events/773711356160484/

Partner: 
Miasto Włocławek

O festiwalu:
Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie slow foodu.